Bize Ulaşın
0272 212 07 07
0501 212 07 08
destek@netparkteknoloji.com
14.04.2022 909

Berqnetle İşletmenizi ve İtibarınızı Siber Tehditlere Karşı Koruyunİşletmenizi ve İtibarınızı Siber Tehditlere Karşı Koruyoruz!

Berqnet, dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilen siber güvenlik ve ağ yönetim ürünlerini geliştiren Logo Siber Güvenlikin tescilli markasıdır.

Her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2013 yılında kurulan Logo Siber Güvenlik, %100 yerli AR-GE ekibi tarafından geliştirilen SASE ve Firewall ürün ailesi ile içinde bulunduğu pazarın ihtiyaçlarını yakından takip ederek esnek, çevik ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir.

Berqnet ürünleri işletmelerin siber güvenlik, yasalara uyumluluk ve ağ yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından KOBİ Dalında Yenilikçi Ürün Ödülünün sahibi olan Berqnet; BTVizyon tarafından da yılın en iyi yerli güvenlik seçilmiş ve 2020 yılında en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının seçildiği Deloitte Fast 50 listesine girme başarını göstererek bu alandaki iddiasını kanıtlamıştır.

Berqnet, bağımsız güvenlik analizi firması Corvues Bilişim tarafından internet üzerinden tarama, whitebox, graybox, blackbox derin tarama yöntemleri ile test edilmiş ve tüm güvenlik analizlerinden başarıyla geçerek güvenlik alanında doğru bir tercih olduğunu tescillemiştir.
Berqnet Ne Yapar?

Tüm Türkiye’de 1500’ü aşan iş ortağıyla 15.000’den fazla işletme tarafından tercih edilen ve Türkiye’nin lider siber güvenlik markası olma vizyonuyla çalışmalarına devam eden Berqnetin öne çıkan bazı özellikleri aşağıda yer almaktadır.

  • Siber Tehditlere Karşı Etkin Koruma
KVKK ve 5651 Yasalarına Uyumluluk
Saldırı Engelleme Sistemi (IPS)
Şubeler Arası ve Çalışanlarla Merkez Arası Güvenli Uzak Bağlantı (VPN)
Web ve Uygulama Filtreleme Özellikleri
Misafirlere Güvenli İnternet Hizmeti Sunma (Hotspot)

Birden Fazla İnternet Hattını Yedekli Kullanabilme
Network Antivirüs Koruması
Mobil Uygulama Aracılığıyla Raporlara Kolay Erişim
Basit, Anlaşılır ve Türkçe Kullanıcı Arayüzü
Farklı Ürünlerle Hızlı Entegrasyon Kabiliyeti
%100 Yerli AR-GE

Afyonkarahisar BerqNET Çözüm Ortağı Netpark Teknoloji